Porovnat produkty

Projekt „MUNABO do světa“

V roce 2024 a 2025 je účast naší firmy na veletrzích Spielwarenmesse v Norimberku spolufinancována Evropskou unií. Hlavním cílem projektu je zvýšit podíl na trhu EU, zejména v německy mluvících zemích. Rozšířit vývoj a zakázkovou výrobu zaměřenou na firemní klientelu, 3D instalace. Vypořádat se úspěšně a se ctí s novou obchodní značkou MUNABO, která aktuálně vzniká vedle stávajícího názvu, který je nositelem tradice a historie, ale z pohledu marketingu je zavádějící a archaický.

Projekt „České hračky do světa II“

V roce 2019 a 2020 je účast naší firmy na veletrzích Spielwarenmesse v Norimberku spolufinancována Evropskou unií. Základním cílem projektu je udržet a rozšířit obchodní spolupráci se stávajícími zákazníky a oslovit potencionální nové partnery v zemích EU a zámoří, posílit naši pozici na těchto trzích. Dalším cílem je hledání nových směrů a obchodních partnerů v oboru i mimo obor hraček.

Projekt „České hračky do světa“

V letech 2016, 2017 a 2018 je účast naší firmy na veletrzích Spielwarenmesse v Norimberku spolufinancována Evropskou unií.

Hlavními cíli jsou ověření možnosti vývozu do nových zemí, udržení spolupráce se stávajícími obchodními partnery. Posílení naší pozice na trzích v zemích Evropské unie i v zámoří a prezentování nové nabídky našeho sortimentu.